سیل کالا جز سه توزیع کننده اصلی سیل‌های آب بندی و دارای بزرگترین انبار کاسه نمد در ایران در سال 1379 فعالیت خود را آغاز کرد و هم اکنون در جهت برداشتن گامی بزرگ برای راحتی مشتریان عزیز، بزرگترین فروشگاه اینترنتی کاسه نمد، پکینگ و دیگر سیل‌های آب بندی در کشور را راه اندازی نموده است. به علت تنوع بالای محصولات که بیش از 30000 نوع کالای قابل عرضه می‌شود، سهولت در انتخاب محصول مورد نیاز را برای مشتریان عزیز فراهم نموده است. همچنین این مجموعه نماینده رسمی برند TTO تایوان نیز در کشور می‌باشد.

سیل کالا یک وب سایت فروشگاهی – صنعتی در زمنیه خدمات انواع کاسه نمد ها می باشد. به دلیل تنوع محصولات آن ها، از تب های مختلف برای نمایش استفاده کرده ایم تا کاربران بدون رفتن به صفحه بعد، محصولات را بصورت خیلی منظم مشاهده کنند. همچنین این محصولات متنوع را در جدولی که به حالت مختصر – مفید اطلاعات را نمایش دهد، ایجاد کردیم. این جدول دارای فیلتر و جستجو می باشد. بنابراین کاربران تمامی محصولات را بدون رفتن به صفحه جدید می توانند در صفحه اول به سرعت مشاهده کنند.

سیستم عضویت با شماره موبایل، دسته بندی محصولات، جدول انواع محصولات با قابلیت سفارش، معرفی خدمات مرتبط به همراه جزییات آن و مقالات آموزشی جهت راهنمایی کاربران از امکانات طراحی وب سایت سیل کالا می باشد.

طراحی،برنامه نویسی، سئو و بهینه سازی این وبسایت بصورت کامل توسط گروه راژور انجام شده است.

سوال دارید ؟ مشاوره رایگان برای کسب و کار شما

  • شماره دفتر : 66511280-021
  • مشاوره تخصصی : 7128876-0912
  • فروش و پشتیبانی : 3054495-0912
سیل کالا

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin

یک دیدگاه ارسال کنید

avatar