این مطلب را به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin

امروزه بهینه سازی وب سایت و یا سئو به دلیل افزایش کاربران اینترنت بیش از پیش مورد توجه و اهمیت قرار گرفته است، در این مقاله شما را با رازهای جدید درمورد سئو آشنا میکنیم که میتوانید از آنها در بهینه سازی…

برای کسب رتبه ­های بالا باید از آخرین تکنیک­های و روش های بهینه سازی سایت آگاهی کافی داشته باشید. الگوریتم های موتورهای جستجو به طور پیوسته در حال تغییر می باشند. بهینه سازی یک وب سایت نیـازمـند صـرف زمـان، هـزینـه و مـهارت اسـت و بـرای کسب رتبه­ های بالا باید همواره از آخرین تغییرات الگوریتم های موتورهای جستجو مطلع باشید و همچنین با تله های سئو هم آشنایی کافی داشته باشید تا اسیر آنها نشوید، در ادامه به معرفی برخی از معیارهای جدید در سئو می پردازیم.

انکر تکست (Anchore Text)

انکر تکست یا همان متن های لنگری قسمت هایی از محتوا است که قابل کلیک کردن است. دقت کنید براساس الگوریتم های جدید یک انکر تکست که برای موتورهای جستجو بهینه شده است می توانید تاثیر زیادی در رتبه­ بندی وب سایت شما داشته باشد.

داغ کردن لینک ها

بر اساس گزارش گوگل در سال 2014، هر گـونه داغ کـردن لـینک بـه صورت غـیرطـبیعی نـه تـنها بـاعث بهبود رتبه بندی وب سایت شما نمی شد بلکه باعث افول آن هم بود. اما امروزه بر اساس بروزرسانی ­های جدید، هرگونه خرید و فروش لینک با هدف داغ کردن محتوای وب سایت­ها و لینک­های موجود در سایتها کاملاً موجه می باشد پس بهتر است هرچه سریع­تر نسبت داغ کردن مطالب خود اقدام نمایید.

جذب کاربران و مخاطب

از معیارهای مهم و تاثیرگذار جدید دیگر که در رتبه بندی سایت نقش مهمی دارد جذب کاربران و مخاطب­های مناسب برای سایت می باشد. تعداد پایین کاربران وب سایت شما می تواند با سرعت فراوانی رتبه بندی سایت شما را کاهش دهد. پس تلاش کنید با استفاده از روش صحیح به ویژه اهمیت فراوان به محتوا و همچنین صرف هزینه نسبت به جذب کاربران جدید و همچنین حفظ کاربران قدیمی خود اقدام نمایید.

پشتیبانی کردن از نسخه موبایل

یکی مهم ترین و با اهمیت ترین معیارهای جدید رتبه بندی سایت پشتیبانی کردن از نسخه موبایل در سایت ها است. بهینه کردن و طراحی مناسب وب سایت ها به گونه ای که برای استفاده از تلفن های هوشمند و تبلت ها بهینه باشد تاثیر زیادی در افزایش رتبه یک وب سایت دارد.

محتوا مهم ترین موضوع بهینه سازی از گذشته تاکنون

هر چند که معیارهای رتبه ­بندی موتورهای جستجو در سالهای گذشته دچار تغییر شده است اما همیشه محتوا اصلی ترین عامل برای موتورهای جستجو بوده است استفاده از مطالب بروز و معتبر هنوز هم اصلی ترین عامل در سئو سایت است پس تلاش کنید همواره به کاربران خود احترام گذاشته و برای آنها محتوای بروز، مرتبت و کاربردی تهیه کنید و برای این مهم از یک تیم متخصص و کاربلد استفاده نمایید تا همواره در رده بندی موتورهای جستجو در رتبه بالایی قرار داشته باشید.

تمامی مواردی که در این مقاله به آن پرداختیم جزء معیارها و تکنیک های سئوی وب سایت بود که امیدواریم بتوانید با استفاده از این رازها و تکنیکها رتبه ی وب سایتتان را افزایش دهید.

امتیاز
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

یک دیدگاه ارسال کنید

avatar