ورود کاربران

ورود کاربران

ثبت نام

ثبت نام

  طراحی سایت در کسب کارهای مختلف

  طراحی سایت اختصاصی-سفارشی

  امتیاز کاربران

  ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
   

  در طراحی سایت و یا وب سایت گاهی مشتری نیازهای فراتری از یک وب سایت معمولی خواهد داشت، . نیازهایی که با تلفیق فرآیندهای مختلف در وب سایت پیاده سازی و اجرا می گردد تا تجارت آنها پیشرفته تر شود

  یک وب سایت ضعیف می تواند خسارات زیادی را به بار بیاورد زیرا وبسایت شما، شناسنامه شما دردنیای اینترنت است و ارائه بهترین چهره از فعالیت شما، نقطه اعتماد مشتری به شما خواهد بود. در طراحی سایت  گاهی مشتری نیازهای فراتری از یک وب سایت معمولی خواهد داشت.
  نیازهایی که با تلفیق فرآیندهای مختلف در طراحی وب سایت پیاده سازی و اجرا می گردد. چرا که هر مجموعه بنا بر اهداف تعریف شده خود، دارای مجموعه ای از خدمات قابل ارائه به کارکنان، مشتریان، شهروندان و شرکای تجاری و سازمانی خود می باشد.

  استفاده از سیستم های مدیریت محتوای رایج مانند جوملا و وردپرس در جایگاه شروع کار یک استارت آپ بسیار مناسب می باشد چون هزینه ها را کاهش می دهد و تنها با استفاده از یک نیروی کار می توان آن وب سایت را مدیریت کرد  ولی در تمامی موارد سیستم های مدیریت محتوای رایج جواب گوی نیاز مشتری نمی باشند ونیاز به بستر یک پارچه برای مدیریت کلیه محصولات آنلاین خود مانند وب سایت و اپلیکشن احساس می شود در اینجاست که نیاز به طراحی یک وب سایت یا سایت اختصاصی - سفارشی امری ضروریست گروه توسعه تجارت الکترونیک راژور با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های طراحی و توسعه مانند : laravel - reactjs - css3 - bootstrap4 می تواند وب سایتی پویا و اختصاصی بر اساس نیاز شما را طراحی و پیاده سازی کند اینگونه وب سایت ها در سرورهای مجازی اجرا می شوند و سرعت و عملکرد بهتری نسبت به سایت های که در هاست های اشتراکی هستند دارند جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی سایت اختصاصی-سفارشی با ما تماس بگیرید 

  برای مثال در طراحی سایت تخفیف گروهی باید تمام نکات طراحی سایت رعایت شود تا روند کسب و کار شما به خوبی پیش برود .
   ماهیت فرآیندی برخی از این خدمات به گونه ای است که ارائه آن را به صورت کاملا الکترونیکی میسر می سازد. شناسایی این دسته از خدمات و پیاده سازی و تبدیل فرآیندهای سنتی به الکترونیکی با توجه به اینکه لزوما مراحل و فرآیندهای سنتی و الکترونیکی مطابق یکدیگر نیست از پیچیدگی خاصی برخوردار است. با توجه به این مهم  در طراحی اختصاصی سایت ها به کمک کارشناسات تحلیل خود به شناسایی و تشخیص این نیازها می پردازد.

  مراحل طراحی سایت سفارشی بدین صورت می باشد :

   بررسی نیاز ها 

   طراحی گرافیکی بر اساس نیاز ها

   ارائه طرح وب سایت و اعمال نظرات

   برنامه نویسی وب سایت بر اساس نیاز های تحیل شده

   آپلود وب سایت روی هاست تستی 

   رفع خطا ها و اعمال نقطه نظرات کارفرما 

   آپلود سایت روی هاست اصلی 

   

  شما با طراحی سایت های اختصاصی می توانید در زمینه تجارت الکترونیک مثال زدنی باشید 

  اطلاعات تماس

  آدرس پستی : تهران خ ستارخان خ حبیب اللهی خ سروش یکم خ همایونشهر جنوبی جنب نمایندگی سایپا پلاک 113

  آدرس : اتوبان یادگار جنوب ورودی ستارخان قبل از پل ستارخان جنب نمایندگی سایپا پلاک 113

  info[at]Razhur.com
  موبایل: 09127128876
  تلفن: 66511280-021
  شرکت توسعه تجارت الکترونیک راژور Razhur.com

  Search